20 травня 2023 року відбувся
Відкритий Чемпіонат м.Києва зі спортивного туризму – скандинавської ходьби.
Готувалися, хвилюватися, очікували!
Дякуємо нашим збройним силам за можливість!
Дякуємо команді інструкторів Київського регіону за підготовку спортивного свята, інструкторам федерації за активну допомогу, суддівство, підтримку та злагоджені дії!
Керувала процесом очільниця Київського осередку, віце президент федерації з розвитку спорту Тетяна Сіроткіна.
Траса довжиною 5 км пролягала по пересічній місцевості. Непроста, але дуже цікава.
Довгоочікувана зустріч друзів, колег, однодумців! Це не просто сьогодні. І попри все, на змагання приїхали спортсмени з різних куточків України.
Загальна кількість учасників 106 , на дистанції 2,5 км стартували хлопці та дівчата 10-17 років, загалом 17 учасників.
Найстаршому учаснику на дистанції 5 км – 83 роки.
Географія заходу: Київ, Бровари, Вишгород, Одеса, Бердичев, Львів, Біла Церква, Рівне, Житомир, Тростянець, Хмельніцкий, Бар, Вишневе, Фастов, Ворзель, Кривой -Ріг, Кременчук, Запоріжжя, Згуровка, Костянтинівка…
Після перемоги нас буде набагато більше!
Дякуємо ЗСУ!
Дякуємо організаторам та спортсменам за свято!
Далі буде!
Наступна зустріч – Дніпро, Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області, 10 червня.
Всім ефективних тренувань та вдалих стартів!
Ми це Україна!
Сильна!
Вільна!
Непереможна!
ЖИВЕМО ВЕЛИКИМИ КРОКАМИ!
[su_custom_gallery source=”media: 3006,3003,3004,3005,3002,3000,2999,2998,2996,2994,2993,2992″ link=”image” target=”blank” width=”600″ height=”300″]
