Ви зараз переглядаєте Фестіваль скандинавської ходьби в м. Кривий Ріг

Фестіваль скандинавської ходьби в м. Кривий Ріг

Вітаємо м. Кривий Ріг з класним заходом!!!
 
Молодці! Так тримати!
 
“Погода сприяє гарним справам!
 
Сьогодні у Активному Парку ім. І. Савицького м. Кривий Ріг пройшов Фестиваль зі скандинавської ходьби “Активні Парки. За довголіття” приурочений до дня Фізкультури та Спорту!
В заході приймали участь понад 80 спортсменів з різних вікових категорій.
 
Були діти від 4 років, а самій старшій спортсменці виконалося 89!
 
Стартовали учасники “З безмежними можливостями”, так ми називаємо наших спортсменів з інклюзивними потребами” .
 
Другий рік поспіль Фестиваль збирає все більше і більше людей.
Всі активні, спортивні, щасливі!
 
Буде наступний рік і буде наше свято традиційним!”

Залишити відповідь