Ви зараз переглядаєте Є люди, які після всього, що пережили – виходять на вулицю з палицями і йдуть вперед

Є люди, які після всього, що пережили – виходять на вулицю з палицями і йдуть вперед

Буквально.

Evgeniy Tarantsov– інструктор школи NWALK з Дніпра. Він займається скандинавською ходьбою з військовими, які проходять або пройшли протезування. Тренування також адаптовані для людей з частковою або повною втратою зору.

І вони виходять на вулицю і йдуть.

Скандинавська ходьба – один з небагатьох видів руху, де палиці не є милицями чи компенсацією. Вони є частиною техніки для всіх. Тут немає “особливих умов для людей з обмеженнями” – є заняття, в якому кожен рухається так як може, і цього достатньо.

Рух відновлює не тільки тіло. Він повертає відчуття, що ти господар свого тіла. Що є щось, що залежить від тебе -темп, крок, дистанція.

Евген не рятує. Він просто виходить поруч і іде разом.

Іноді це і є найважливіше.

Якщо ви знаєте реабілітаційний центр, лікарню або організацію, яка працює з ветеранами – передайте їм інформацію про нас. Ми готові провести перше заняття. В нас є інструктори в багатьох містах України.

(Фото розміщені зі згоди учасників)

#NWALK #Дніпро #РеабілітаціяВетеранів #СкандинавськаХодьба #УкраїнаБореться 

Залишити відповідь