Перші змагання Української Федерації Скандинавської Ходьби відбулися.

Історична подія!
24 червня 2018 року в Києві вперше в Україні пройшли міжнародні змагання зі скандинавської ходьби по Європейським правилам Nordic Walking.
Захід організовано Українською Школою оздоровчої Скандинавської ходьби, Громадською Організацією “Українська Федерація Скандинавської ходьби» і Школою скандинавської ходьби “Євразія”.
У парку Перемоги у метро Дарниця зустрілися команди з міст України і Казахстану. Учасники долали на вибір дистанції 2 км, 5 км, 10 км, змагаючись в дисциплінах Скіл-рейс (Skill Race), Спринт (Sprint) і Трейл (Trail).
Суддівство здійснювалося сертифікованими суддями.
Організатори потурбувалися не лише про змагальної атрибутиці, а й забезпечили максимально комфортні умови для спортсменів і уболівальників.
Збір команд почався задовго до старту. Колеги по захопленню знайомилися, спілкувалися, проводили спільні розминки. Радість зустрічі була приправлена передстартовим хвилюванням. Гостям нагадали правила гонки та ознайомили з особливостями траси.
На першу, саму коротку, але складну дистанцію в 9-00 годин вийшло 28 чоловік. Вони змагалися в швидкості і технічності. Наступний старт на дистанції в 5 км зібрав 55 спортсменів.
На подолання десятикілометрової стежки зголосилися 14 осіб. В результаті були визначені лідери серед чоловіків в категорії від 30 до 60 років і жінки в категоріях від 30 до 60 і 60+. Змагання завершилися нагородженням переможців та розіграшем лотереї серед учасників забігу.
Це незабутня подія принесла дуже багато радості і позитивних емоцій.
Такі змагання проводитимуться щокварталу в різних містах України.
[su_carousel source=”media: 1152,1153,1154,1155,1156,1157,1158,1159,1160,1162,1163,1164,1165,1167,1168,1169,1170,1171,1172,1173,1174,1175,1176,1177,1178,1179,1180,1181,1182,1183,1184,1185,1186,1188,1191,1192″ limit=”80″ link=”image” target=”blank” width=”700″ height=”200″ items=”3″ title=”no”]
