24.06.18г. Київ. Перші змагання Української Федерації скандинавської ходьби.

Перші змагання Української Федерації Скандинавської Ходьби відбулися.

Історична подія!

24 червня 2018 року в Києві вперше в Україні пройшли міжнародні змагання зі скандинавської ходьби по Європейським правилам Nordic Walking.

Захід організовано Українською Школою оздоровчої Скандинавської ходьби, Громадською Організацією “Українська Федерація Скандинавської ходьби» і Школою скандинавської ходьби “Євразія”.

У парку Перемоги у метро Дарниця зустрілися команди з міст України і Казахстану. Учасники долали на вибір дистанції   2 км, 5 км, 10 км, змагаючись в дисциплінах Скіл-рейс (Skill Race), Спринт (Sprint) і Трейл (Trail).

Суддівство здійснювалося сертифікованими суддями.

Організатори потурбувалися не лише про змагальної атрибутиці, а й забезпечили максимально комфортні умови для спортсменів і уболівальників.

Збір команд почався задовго до старту. Колеги по захопленню знайомилися, спілкувалися, проводили спільні розминки. Радість зустрічі була приправлена ​​передстартовим хвилюванням. Гостям нагадали правила гонки та ознайомили з особливостями траси.

На першу, саму коротку, але складну дистанцію в 9-00 годин вийшло 28 чоловік. Вони змагалися в швидкості і технічності. Наступний старт на дистанції в 5 км зібрав 55 спортсменів.

На подолання десятикілометрової стежки зголосилися 14 осіб. В результаті були визначені лідери серед чоловіків в категорії від 30 до 60 років і жінки в категоріях від 30 до 60 і 60+. Змагання завершилися нагородженням переможців та розіграшем лотереї серед учасників забігу.

Це незабутня подія принесла дуже багато радості і позитивних емоцій.

Такі змагання проводитимуться щокварталу в різних містах України.   	

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!