Кубок зі скандинавської ходьби “Львівська осінь”
У м. Львові пройшов на минулих вихідних відкритий Кубок зі скандинавської ходьби “Львівська осінь”. Стрийський парк, 23 жовтня 2022 р.
На запрошення Оксани Заліско, віце-президента Української федерації скандинавської ходьби та організаторів, змагатися за звання найсильнішого спортсмена у своїй віковій категорії приїхали понад 50 учасників.
Крім гостинних львів’ян, у змаганнях брали участь члени нашої Федерації та інші спортсмени з м. Києва, м. Хмельницького, м. Дніпра, м. Кривого Рогу, м. Трускавця, м. Запоріжжя, м. Фастів, м. Мелітополь, м. Вінниці, м. Борщів Тернопільської області, а також м. Кольбушів Польща.
Багато інструкторів Федерації працювали на трасі в якості суддів. Необхідний та дуже важливий досвід! Ви молодці!
Дякуємо учасникам, які у непросту годину знайшли можливість взяти участь у змаганнях!
Як завжди, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ДРУЗІ ГАЙД ВОЛКЕР”/ “Guide Walker” Україна показала гарні результати.
Дякуємо за активну долю та любов до скандинавської ходьби!
Ми всі знаємо, що змагання не тільки заради кубків, а ще заради зустрічі, спілкування, нових знайомств, яскравих емоцій.
До нових зустрічей!
Все буде Україна!

