Ви зараз переглядаєте Відкритий Кубок зі скандинавської ходьби “Львівська осінь”

Відкритий Кубок зі скандинавської ходьби “Львівська осінь”

Кубок зі скандинавської ходьби “Львівська осінь”

У м. Львові пройшов на минулих вихідних відкритий Кубок зі скандинавської ходьби “Львівська осінь”. Стрийський парк, 23 жовтня 2022 р.

На запрошення Оксани Заліско, віце-президента Української федерації скандинавської ходьби та організаторів, змагатися за звання найсильнішого спортсмена у своїй віковій категорії приїхали понад 50 учасників.

Крім гостинних львів’ян, у змаганнях брали участь члени нашої Федерації та інші спортсмени з м. Києва, м. Хмельницького, м. Дніпра, м. Кривого Рогу, м. Трускавця, м. Запоріжжя, м. Фастів, м. Мелітополь, м. Вінниці, м. Борщів Тернопільської області, а також м. Кольбушів Польща.

Багато інструкторів Федерації працювали на трасі в якості  суддів. Необхідний та дуже важливий досвід! Ви молодці!

Дякуємо учасникам, які у непросту годину знайшли можливість взяти участь у змаганнях!

Як завжди, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ДРУЗІ ГАЙД ВОЛКЕР”/ “Guide Walker” Україна показала гарні результати.

Дякуємо за активну долю та любов до скандинавської ходьби!

Ми всі знаємо, що змагання не тільки заради кубків, а ще заради зустрічі, спілкування, нових знайомств, яскравих емоцій.

До нових зустрічей!

Все буде Україна!