УКСХ “КР ОК” вдруге провів “Інструктор паті”! Весна…
“Якось, з подачі команди Дніпра, нам зайшов цей захід! Тепер стали проводити кожен сезон.
Дуже цікаво, весело, повчально, об’єднує колектив.
Як завжди кожного заходу своя “родзинка”!
Дуже коротко про те, що було!
Зустрілися.
Привітали Наталю Волошиненко з днем народження.
Трошки розм’ялися.
Зробили кілька вправ з йоги.
Поплигали накшалт “класиків” через палки, перемогли Наталя з Василем, вони ні разу не стратили!
Пройшлися берегом річки Саксагань.
Розтяглися.
Обов’язкова фотосесія.
За філіжанкою кави обговорили плани клубу на весну.
Гарно з користю провели час.
Запрошуємо до нас на літнє “Інструктор паті” тренерів з інших клубів!
До зустрічі!”
Бажаємо більше кроків разом, нових учасників, теплих зустрічей і яскравих подій вашого клубу.
