Кубок України зі скандинавської ходьби – спортивного туризму відбувся
17-19.09.2022 року!
Неймовірно! Це трапилось!
У цей непростий час, за згодою військової адміністрації, ми змогли провести таке спортивне свято в Києві! За кілька днів до стартів отримали дозвіл! Респект організаторам!
Це офіційні змагання, що були у календарному плані Міністерства спорту України.
Дякуємо Першому віце-президенту ФСТУ Ігорю Рудєву, м.Київ, за відкриття заходу, привітання спортивної спільноти, слова підтримки та побажання всім переможних стартів!
Приїхали спортсмени з 20 міст нашої країни. Незважаючи на дощ, Кубок пройшов успішно. Спортсмени отримали багато досвіду, радості та задоволення.
І, звісно ж, переможці здобули Кубки та пам’ятні призи, а кожен учасник – медаль фінішера.
У Кубку України 2022 брали участь такі українські Клуби: КСХ “ЕКОНОМІСТ”, ГО “Друзі “Гайд волкер”, УКБГ” KR OK”, “СК Нордік Бровары”, NordicTeam Prydniprovsk КЗ Центр здійснення соціальних виплат ДОР, Броварська спілка “Крок за кроком”, ГО “ДивоПлай”, Клуб “Карпатія”, Клуб “Кураж”, Клуб “СК Нордік Бровары”, Клуб Life Happy, КСГ “СкандіБар” ГО “Фонд розвитку громади”, Львівська федерація туризму, Nordic People Club Kmelnytskyi, NW LVIV, Sport club Scientist, ГО Мишалівка.
Дякуємо за допомогу в організації та підтримці: Міністерство молоді та спорту України, Спортивний комітет України, Федерацію спортивного туризму України, Українську Федерацію скандинавської ходьби, Українську Школу скандинавської ходьби.
Дякуємо Тrekking ТМ за подарунки призерам та переможцям, нашого постійного, надійного партнера та спонсора.
Подяка віце – президенту УФСХ Тетяні Сіроткіній, Головному судді змагань за витривалість та керівництво організаційними заходами і за суддівство змагань!
Особиста подяка Надії Павлівні Сичовій, судді – інспектору ФСТУ, за якісне суддівство!
Особлива подяка нашій суддівській колегії, яка чудово попрацювала.
Друзі, до нових зустрічей на наших спортивних стартах!
ЖИВЕМО ВЕЛИКИМИ КРОКАМИ!

