Суддівський семінар, 3-4 жовтня 2020, м.Дніпро

3-4 жовтня 2020 р. у Дніпрі пройшов суддiвський семінар

3-4 жовтня у м. Дніпро пройшов суддiвський семінар зі скандинавської ходьби, на якому навчались 47 суддiв з 20 міст України!

Це перший спільний проект Української федерації скандинавської ходьби (UNWF) з Федерацією спортивного туризму України (ФСТУ).

Це було 2-тижневе онлайн-навчання + дводенне офлайн-навчання 3 жовтня (теорія) + 4 жовтня (практика) на нашому Кубку в Дніпрі, разом: 24 години навчального процесу.

Що дає це навчання учасникам семінару: можливість бути суддями на  всіх змаганнях Української федерації скандинавської ходьби (UNWF) і, починаючи з 2021 року, бути суддею на офіційних державних змаганнях (ФСТУ) – Кубках, Чемпіонатах міст, обласних змаганнях, які будуть внесені до  календарного плану Міністерства спорту України.

Що дає це любителям та професіоналам Скандинавської ходьби України – новий рівень проведення змаганнь та суддiвства за європейськими правилами.

Запрошуємо на новий рівень розвитку скандинавської ходьби України у спільних проектах Української Федерації Скандинавської ходьби (UNWF) та Федерації Спортивного Туризму України (ФСТУ).

ЖИВЕМО ВЕЛИКИМИ КРОКАМИ!

Вітаємо наших нових суддів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!