Участь в V Міжнародному Харківському марафоні 29 квітня 2018 року

Українська Федерація Скандинавської Ходьби на V Міжнародному Харківському марафоні

29 квітня 2018 року в Харкові в п’ятий раз відбулося спортивне свято міжнародного масштабу.

В один день проводилися забіг на дистанціях 4,2 км, 10 км, 42 км і естафета (2 * 21км). На старт вийшло 10 838 учасників.

У міні-марафоні (дистанція 4,2км) брали участь любителі скандинавської ходьби.

Команда Української Федерації Скандинавської Ходьби ретельно готувалася до марафону. Учасники прибули на площу Свободи, до місця старту, рано вранці. Всі були екіпіровані в командну форму: зелені футболки і червоні бейсболки. Нетерпіння і хвилювання перед стартом, радість зустрічі, загальна атмосфера свята раскаліли емоції до межі. Сплеск енергії став корисний під час розминки. Під керівництвом Олі Мачигіної учасники розігріли м’язи, підготувалися до виходу на дистанцію.

Наша команда прийшла до фінішу в повному складі.

Подолати міні-марафонську дистанцію і досвідченим інструкторам, і новачкам, допомогли регулярні тренування і бажання самовдосконалюватися. Фініш приніс нам захват від перемоги над собою. Щоб свято запам’яталось надовго, кожному учаснику марафону вручили Дипломи.

Президент Федерації Ігор Єфименко дав інтерв’ю журналістам. Він висловив подяку за організацію спортивного міжнародного свята і надію, що здоровий спосіб життя і скандинавська ходьба стануть популярними в Україні.

Спілкування продовжилося після завершення змагань. Під прапором Федерації обмінювалися досвідом, ділилися емоціями, будували плани.

Прощалися з надією зустрітися у Києві 24 червня вже на змаганнях Федерації!   	

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!