Золота перемога України на Чемпіонаті світу. г.Мосіна, Польща. 30.06 – 01.07. 2018

Україна завоювала Перше місце на Чемпіонаті світу зі Скандинавської ходьбі.

Тетяна Сіроткіна – інструктор Всеукраїнської Федерації Скандинавської ходьби посіла перше місце на Чемпіонаті світу в польському місті Мосіна.

З 30 червня по 1 липня 2018 року в Польщі проходив Чемпіонат світу зі скандинавської ходьбі. Для змагань була обрана траса в мальовничому куточку «Підкова Лесна», місто Мосіна.

Організатор заходу: громадська організація Nordic Walking Poland (NWPL), за участю президента міжнародної Федерації скандинавської ходьби Марко Кантанева (ONWF) – Фінляндія.

Більше 500 учасників з 14 країн світу: Польщі, Білорусі, Чехії, Естонії, Франції, України, Фінляндії, Іспанії, Казахстану, Латвії, Німеччини, Росії, Словаччини, Італії.

До Польщі прибули українські спортсмени з Києва, Запоріжжя, Одеси, Дніпра, Житомира, Трускавця, Львова, Харкова.

Програма змагань включала особисті та командні заліки на дистанціях 5км, 10км і 21км. Змагалися чоловіки і жінки у віці від 16 до 70 років. Окремо стартували підлітки у віці від 9 до 16 років.

Міський турнір старти провели 30 червня. В результаті були визначені претенденти на фінальні змагання:

• на дистанцію 5 км по 90 чоловіків і жінок;
• на дистанцію 10 і 21 км по 80 чоловіків і жінок.

1 липня проведено фінальні гонки і визначені переможці.

На дистанції 5 км серед жінок у віковій категорії 40-49 років перше місце посіла наша співвітчизниця Тетяна Сіроткіна, показавши кращий час – 35: 07мін.

Тетяна – інструктор Всеукраїнської Федерації Скандинавської ходьби з Києва.

Оксана Залевська (Львів) – третє місце на дистанції 10 км серед жінок у віковій категорії 60+.

Євген Мацейко (Трускавець) – перший чоловік, який пройшов 21 км від України на міжнародних змаганнях.

Наші спортсмени повертаються додому з медалями, пам’ятними дипломами, новими цікавими знайомствами і грандіозними планами для участі в наступних міжнародних змаганнях.